Aktuality

Co je u nás nového?

7. září 2023

Novinka: Kurz focení mobilem

Dnes byl na Online fotoškole spuštěn nový Kurz focení mobilem. Podrobnosti se dočtete v tomto článku.
14. března 2023

Připravujeme: Kurz focení mobilem

Aktuálně pracujeme na novém fotografickém kurzu v rámci Online fotoškoly. Kurz se bude zaměřovat na focení mobilním telefonem. Více info zde.
2. července 2021

Novinka: Kurz úprav digitálních fotografií

Na Online fotoškole jsme dokončili vývoj Kurzu úprav digitálních fotografií. Kurz je nyní zcela kompletní a přechází tak z dosavadního režimu předběžného přístupu do běžného provozu.
15. listopadu 2020

Kurz úprav k dispozici v režimu předběžného přístupu

Vývoj Kurzu úprav digitálních fotografií, který pro Vás připravujeme v rámci webu Online fotoškola, pokročil do té míry, že kurz nyní může přivítat své první účastníky v rámci tzv. režimu předběžného přístupu.
10. října 2019

Připravujeme: Kurz úprav digitálních fotografií

Zahájili jsme vývoj nového kurzu na Online fotoškole. Kurz se bude věnovat postprodukci fotografií a bude zpracován převážně formou videí.
15. března 2018

Novinka: Kurz fotografování pro pokročilé

Po cca roce intenzivního vývoje byl na Online fotoškole spuštěn nový kurz fotografování pro pokročilé. Více info najdete zde.
20. prosince 2017

PF2018

Veselé Vánoce a úspěšný rok 2018 přejí Weby Krejčí.
5. prosince 2017

Zrychlení Anglických slovíček

Opraven problémový stav archivačního skriptu aplikace Anglická slovíčka, který způsoboval postupné mírné, ale znatelné zpomalování aplikace. Nyní vše běhá zase svižně, tak jak má.
29. července 2017

Nové fotografické portfolio

Přepracovali jsme web martinkrejci.com s portfoliem fotografií, z nichž mnohé jsou použité v rámci kurzů na Online fotoškole. Nová verze portfolia nabízí lepší kompatibilitu s mobilními zařízeními a prezentuje mnohem více fotografií než dříve.
3. února 2017

Připravujeme: Kurz fotografování pro pokročilé

Zahájili jsme práce na novém kurzu pro naši Online fotoškolu. Příprava potrvá přibližně rok. Bližší informace o chystaném kurzu najdete zde.
23. prosince 2016

PF 2017

Příjemné prožití Vánoc a vše dobré do roku 2017 přejí Weby Krejčí.
20. října 2016

Databáze fotografických pojmů a překladač zkratek

Na Online fotoškole nyní najdete dvě nové pomůcky - Databázi fotografických pojmů a Překladač zkratek na objektivech. Podrobnosti o těchto novinkách najdete v tomto článku.
3. dubna 2016

Aktualizace Kurzu základů fotografování

Na Online fotoškole jsme aktualizovali Kurz základů fotografování. Změny se týkají zejména lekcí 10 (Portrét), 17 (Nákupy fototechniky), 18 a 19 (Software a úpravy). Podrobnosti viz zde.
12. února 2016

Nová hra: Had

Na Anglických slovíčkách je nyní k dispozici nová hra jménem Had.
23. prosince 2015

PF 2016

Všem našim klientům, obchodním partnerům a přátelům přejeme příjemné prožití Vánoc a úspěšný rok 2016.
15. listopadu 2015

Podpora UHD monitorů

Všechny naše produktové weby nyní podporují monitory s vysokým rozlišením (UHD) - obsah se na nich automaticky zvětší.
5. června 2015

Prodloužení licencí pro Online fotoškolu

Na základě podnětů od uživatelů byla běžná doba platnosti licence pro Kurz základů fotografování na Online fotoškole prodloužena ze 3 na 6 měsíců. Vycházíme tak vstříc těm účastníkům kurzu, kteří preferují pomalejší tempo studia (např. 1 lekce týdně).
20. března 2015

Online fotoškola nyní v HD

Všechny obrázky na Online fotoškole byly nově nahrazeny verzemi ve vysokém rozlišení (HD). Změna se týká kurzů i článků.
10. února 2015

Test: Je pro Vás vhodný kurz základů fotorafování?

Na webu Online fotoškoly je nyní k dispozici jednoduchý interaktivní test, který Vám pomůže zodpovědět otázku, zda se ve zmíněném kurzu máte či nemáte co nového naučit.
24. prosince 2014

PF 2015

Přejeme všem našim klientům, obchodním partnerům a přátelům krásné prožití Vánoc a vše dobré v roce 2015.
20. prosince 2014

Záruka spokojenosti pro Online fotoškolu

V projektu Online fotoškoly nyní nově nabízíme záruku spokojenosti. Jak to funguje? Jednoduše: jestliže po absolvování několika prvních lekcí nebudete s kurzem spokojeni, kurz můžete ukončit a dostanete zpět celé kurzovné. Bez otázek, bez vytáček.
29. listopadu 2014

Nový výukový web: Online fotoškola

S potěšením Vám oznamujeme, že jsme dnes spustili nový výukový web s názvem Online fotoškola, který nabízí elektronické kurzy fotografování pro širokou veřejnost. Bližší představení již brzy na našem blogu.